Smart IPTV AktivasyonSmart TV özelliği bulunan LG ve Samsung televizyonlarınızda IPTV izleyebilmek için Smart IPTV uygulamasına ihtiyacınız vardır. Smart IPTV, televizyonunuza yüklediğinizde test sürümü olarak yüklenir ve 1 hafta süre sonunda ömür boyu lisans almanız gerekmektedir. Bir seferlik 5,49 Euro ödeme yapıldığında Smart IPTV programı lisanslanmış olur. Bu ödemeyi kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz.
Aktivasyonu tamamlamak için test süresinin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Yayınlarınızın kesintiye uğramaması için test süresi içerisinde aktivasyonunuzu yapmak daha sağlıklı olacaktır. Çünkü test sürümünün sonunda eğer aktivasyon yapmadıysanız yüklenen kanallarınız otomatik olarak silinecektir. Tam sürümü satın aldığınızda kanallarınızı yeniden yüklemeniz gerekecektir.

Aktivasyonu televizyonunuzdan yapabileceğiniz gibi, dilerseniz daha hızlı ve pratik şekilde internet üzerinden de yapabilirsiniz.

*********************************************

Bunun için öncelikle;
http://siptv.eu adresini açınız.
Sayfa açılınca üst menüde "Activation" bölümüne giriniz.


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Televizyonunuzdan Smart IPTV uygulamasını açınız ve ekrandaki MAC adresini bir yere not ediniz.


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Not ettiğiniz MAC adresini açılan Activation sayfasındaki ilgili yere yazınız ve ödemenizi gerçekleştiriniz.TV Map MasterHiç yorum yok:

Yorum Gönder